Şirketimiz Hakkında

sh1

      Samsun Tarsam Tarım Ürünleri olarak firmamız 2009 senesinde kurulmuş olup uluslararası tarımsal emtia ve hammadde ticareti alanında faaliyet gösteren, sektörün önde gelen firmalarından biridir.

      Tarımsal hammadde ticaretinde 3 ana alana odaklanarak faaliyet gösteriyoruz: Buğday, bakliyat, şeker ve yağ gibi gıda ürünlerini içeren Gıda Hammaddeleri; mısır, arpa, küspe, kepek ve diğer yan ürünleri kapsayan Yem Hammaddeleri ve her türlü diğer gıda hammaddelerini içeren Gıda Katkı Maddeleri esas faaliyet alanlarımızı oluşturmaktadır.

      Tarsam olarak; ithalat, ihracat ve transit ticaret dahil uluslararası ticaretin tüm alanlarında faaliyet göstermekte olup; orijinasyondan başlayıp, müşterinin deposuna teslime kadar teslimat ve dağıtımı kapsayan tedarik zincirinin geniş bir alanında hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kaliteli hammaddeleri, bulundukları şehirlerin limanlarına ve depolarına güvenle ulaştırıyoruz. Gemi üstü satışların yanında; gümrükleme, depolama ve iç nakliye süreçlerini de kapsayacak şekilde fabrika teslim olarak da hizmet vermekteyiz. Bu sayede bizleri rakiplerimizden her daim bir adım öne çıkaran müşterinin ihtiyaçlarına uygun profesyonel ticari çözümler ile kendimizi müşterimizin esnek ve pratik bir çözüm ortağı olarak konumlandırıyoruz. Tarsam olarak, pazardaki ihtiyaçları takip edip ürün çeşitliliğimizi sürekli arttırarak, hammadde tedarikinde global bir oyuncu olma yolunda ilerlemekteyiz.

      Kuruluşumuzdan bugüne kadar sürekli artan iş hacmimiz ve genişleyen müşteri portföyümüz ile birlikte ekip olarak büyümeye devam ediyoruz. Sektörünün önde gelen firmalarından oluşan saygın bir müşteri portföyüne hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

      Gıda tedarikinin stratejik bir konu olduğunun farkında olarak, sürdürülebilir tedarik çözümleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken dünya ve çevreye karşı da sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. Ticari faaliyetlerimizin ekonomik, ekolojik ve sosyal etkilerini hassas bir şekilde dengelerken sürdürülebilir bir ekonomi oluşturulmasını önemsiyoruz. İş ortağı ve paydaşlarımızla ilişkilerimizi ise her daim etik ilkeler çerçevesinde yönetiyoruz. Söz, taahhüt ve sözleşmelerimize sonuna kadar olan sadakatimiz, güvenilir bir iş ortağı olma yolunda en öncelikli prensibimizdir.